Tower of Druaga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tower of Druaga szerepjáték

A Tower of Druaga anime alapján létrehozott szerepjáték.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hírek az oldalról

Go down 
SzerzőÜzenet
Gilgamesh
Admin
Gilgamesh


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2013. Jun. 17.

Hírek az oldalról Empty
TémanyitásTárgy: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyHétf. Júl. 01, 2013 10:47 am

Köszöntök minden kedves játszani vágyó játékost!

Az oldal a mai napon (2013.07.01) hivatalosan is megnyitja kapuit. Jelenleg már elérhető minden olyan dolog, mely a játékhoz kell, ám ez még sok-sok újdonsággal és fejlesztéssel fog bővülni a közeljövőben. Remélem, hogy minél több embernek sikerül majd az oldallal színvonalas és élvezetes kikapcsolódást nyújtani, továbbá egy nyílt, bárátkozó közösséget létrehozni. Ezúton kívánok hát mindenkinek kellemes játékot az oldalon!

Üdvözlettel: Gilgamesh
Vissza az elejére Go down
https://towerofdruagafrpg.hungarianforum.com
Gilgamesh
Admin
Gilgamesh


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2013. Jun. 17.

Hírek az oldalról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyHétf. Szept. 02, 2013 2:56 pm

Szép napot mindenkinek!

Mint ahogyan azt láthattátok, az oldal mostanság nem sokat fejlődött. Ennek oka, hogy kollégiumba költöztem, illetve egyetemre kerültem, ami pedig rengeteg pakolással és papírmunkával jár, a rengeteg futkározásról már nem is beszélve. Szóval ennek kéretik betudni az átmeneti pangást, amiért egyúttal elnézést is kérek, és remélem, hogy a közeljövőben ismét lendületesen vethetem bele magam újra a fejlesztésbe és a már rég beígért dolgok végre valóban megvalósulnak. Addig is még egy kevéske türelmet kérnék, és persze a játéknak nem kell megállnia addig, szóval hajrá mindenki, játékra fel! Smile

Gilgamesh
Vissza az elejére Go down
https://towerofdruagafrpg.hungarianforum.com
 
Hírek az oldalról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tower of Druaga szerepjáték :: Mindennapok :: Hírek-
Ugrás: